LT EN RU

 

Vilnius Lengvumas, 40% Visų mėgstamas margarinas „Lengvumas“ atsinaujino – nuo šiol jis be konservantų ir be laktozės. Be to, šis produktas yra 100 proc. augalinės kilmės, todėl puikiai tinka vegetarams ir veganams. Taip pat margarinas „Lengvumas“ pažymėtas specialiu rakto skylutės simboliu, kuriuo ženklinami tik sveikatai palankesni produktai, kuriems keliami griežti konkretūs reikalavimai kiekvienos maisto grupės produktams. Su šiais kriterijais galite susipažinti...
Vilnius Skanumas, 60% Švelnaus skonio, kuriame gausu būtinųjų OMEGA3 rūgščių, praturtintas vitaminais A, D3, E. Margarinas Vilnius - kai viskas paprasta ir lengva! Margarinas Vilnius Skanumas gaminamas 400g ir 250g pakuotėse.
Vilnius Sūresnis, 50% Sūrus kaip kaimiškas sviestas su juoduota druska, būtinųjų riebalų rūgščių Omega3 šaltinis, praturtintas vitaminais A, D3, E. Margarinas Vilnius - kai viskas paprasta ir lengva!
Vilnius su sviestu, 50% Margarinas su saldžios grietinėlės sviestu, kuriame gausu būtinųjų OMEGA3 riebalų rūgščių, praturtintas vitaminais A, D3, E. Margarinas Vilnius - kai viskas paprasta ir lengva!
Vilnius Kepiniams su sviestu, 80% Margarinas Vilnius kepiniams su sviestu yra skirtas ruošti mielines, bemieles, sluoksniuotas tešlas, kepti pyragus, ruošti kremus, įdarus. Margarinas Vilnius kepiniams su sviestu gaminamas 500g pakuotėse. Margarinas Vilnius - kai viskas paprasta ir lengva!
Vilnius Kepiniams, 80% Margarinas Vilnius kepiniams yra skirtas ruošti mielines, bemieles, sluoksniuotas tešlas, kepti pyragus, ruošti kremus, įdarus. Margarinas Vilnius kepiniams gaminamas 500g ir 250g pakuotėse. Margarinas Vilnius - kai viskas paprasta ir lengva!
Super A, 80% SUPER - Pramoninio margarino prekinis vardas, kuris garantuoja produkto kokybę, ilgametę patirtį ir įvairios paskirties asortimento pasirinkimą.
Super B, 80% SUPER - Pramoninio margarino prekinis vardas, kuris garantuoja produkto kokybę, ilgametę patirtį ir įvairios paskirties asortimento pasirinkimą.
Super 60, 60% SUPER - Pramoninio margarino prekinis vardas, kuris garantuoja produkto kokybę, ilgametę patirtį ir įvairios paskirties asortimento pasirinkimą.
Super Palm, 80% SUPER - Pramoninio margarino prekinis vardas, kuris garantuoja produkto kokybę, ilgametę patirtį ir įvairios paskirties asortimento pasirinkimą.
Super Cream, 80% SUPER - Pramoninio margarino prekinis vardas, kuris garantuoja produkto kokybę, ilgametę patirtį ir įvairios paskirties asortimento pasirinkimą.
Naturli Vegan block Augalinė ekologiška sviesto alternatyva  su sviestmedžių, kokosų, rapsų ir migdolų aliejais puikiai tiks tiek ant šviežiai paskrudintos duonos, tiek gaminant įvairius patiekalus ir padažus.
Naturli Vegan Spreadable Augalinė ekologiška sviesto alternatyva  su sviestmedžių, kokosų, rapsų ir migdolų aliejais puikiai tiks ant šviežiai paskrudintos duonos.
Avižiniai ledai su avietėmis 500ml Tai lūkesčius pranokstantys, nuotaiką keliantys ledai, su malonia rūgštele, kur purumas pripildytas švelnaus vasariško vėjo, bei aviečių gaivos. Tik iš natūralių aviečių! Be happy :)
Avižiniai ledai su mangais 500ml Vasaros kaitra, saldūs bei sultingi mangai, ar kas gali būti geriau? TAIP – avižiniai ledai su mangais. Tik iš natūralių mangų! Mambo Jambo :)
Avižiniai ledai su kakava 500ml Sodrios spalvos, bei ryškaus kakavos skonio ledai, kurie nepaliks nei vieno abejingo.  Pasinerkite į malonumo akimirką ir mėgaukitės ja! Ciao Cacao :)
Avižiniai ledai su lazdyno riešutais 500ml Mes žinome – minkšti gali būti tvirti. Šie pašėlę ledai minkštučiai tarsi kremas, tačiau galingi aiškiu, tik šiems riešutams būdingu paslaptingumu. Tai ledai, kuriems nereikia kompromisų. Iš skrudintų lazdyno riešutų! HA-HA :)
Kontaktai

UAB VMG Food (buvusi Vilniaus margarino gamykla)
Zietelos g. 3, LT-03160
Vilnius, Lietuva

 

Tel: +370 5 233 31 61
Faksas: +370 5 239 5122
E-paštas: vmg@vmg.lt
www.vmg.lt

 
 

Įmonės kodas 110810384
PVM kodas LT108103811

 
 
Privatumo politika
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.