LT EN RU

Apie gamyklą

UAB „Vilniaus margarino gamykla“, gamybą pradėjusi 1999 metais, šiuo metu yra didžiausia margarino gamybos bendrovė Baltijos šalyse.

Įmonė „Vilniaus margarino gamykla“ priklauso didžiausiam Danijos margarino gamintojui „Dragsbaek“ AS, kurio akcininkė viena didžiausių maisto pramonės grupių Šiaurės ir Rytų Europos šalyse „Orkla Food Ingredients“ AS.

UAB „Vilniaus margarino gamykla“ gamina tik kokybiškus ir sveikus šiuolaikinius maisto produktus. Nuo 2002 m. įmonė yra įsidiegusi rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) sistemą, užtikrinančią gaminamos produkcijos saugumą nuo pirmojo žingsnio – žaliavų įsigijimo – iki gaminių parduotuvių lentynose. 2006 metais įmonei suteiktas tarptautinis BRC (British Retail Consorcium) sertifikatas, įrodantis, kad įmonėje sėkmingai kontroliuojamas visas procesas ir laikomasi aukščiausių maisto saugos ir kokybės reikalavimų.

Įmonė gamina margariną tiek mažmeninei, tiek didmeninei rinkai – plataus vartojimo ir pramoninį, skirtą kepykloms. Įmonės gaminiai pažymėti šiais prekiniais vardais: VILNIUS, AIMA, SUPER. Aukščiausios kokybės prekinio vardo margarinas VILNIUS yra rinkos lyderis. Lietuvoje jo užimama dalis sudaro 33%*. UAB „Vilniaus margarino gamykla“ taip pat gamina ir privačių prekinių vardų produktus Lietuvos ir užsienio šalių partneriams.

Ilgamečio verslo rezultatas – sėkmingas konkuravimas ne tik Baltijos šalių, bet ir Europos Sąjungos bei kitų šalių rinkose. Šiandien margarinas eksportuojamas į tokias šalis, kaip Latvija, Estija, Čekija, Izraelis, Airija, Azerbaidžanas, Gruzija, Afrikos šalys.

* Remiantis 2012 m. Nielsen duomenimis pagal rinkos vertę.

Kontaktai

UAB Vilniaus margarino gamykla
Zietelos g. 3, LT-03160

Vilnius, Lietuva

 

Tel: +370 5 233 31 61
Faksas: +370 5 239 5122
E-paštas: vmg@vmg.lt
www.vmg.lt

 
 

Įmonės kodas 110810384
PVM kodas LT108103811

 
 
Privatumo politika
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.