LT EN RU

Produktai

MARGARINAS VILNIUS:

 

Vilnius Skanumas

Sumažinto riebumo margarinas (60%)

Švelnaus skonio, kuriame gausu būtinųjų OMEGA3 rūgščių, praturtintas vitaminais A, D3, E. Margarinas Vilnius - kai viskas paprasta ir lengva!

 

Vilnius Sūresnis

Riebalų tepinys (50%)

Sūrus kaip kaimiškas sviestas su juoduota druska, būtinųjų riebalų rūgščių Omega3 šaltinis, praturtintas vitaminais A, D3, E. Margarinas Vilnius - kai viskas paprasta ir lengva!

 

Vilnius Lengvumas

Pusriebis margarinas (40%)

Itin švelnaus skonio, lengvas, margarinas, kuriame gausi būtinųjų OMEGA3 riebalų rūgščių, praturtintas vitaminais A, D3, E. Margarinas Vilnius - kai viskas paprasta ir lengva!

Vilnius su sviestu

Riebalų tepinys (50%)

Margarinas su saldžios grietinėlės sviestu, kuriame gausu būtinųjų OMEGA3 riebalų rūgščių, praturtintas vitaminais A, D3, E. Margarinas Vilnius - kai viskas paprasta ir lengva!

 

VILNIUS kepiniams, 80%

 

MARGARINAS AIMA:

 

Aima riebalų tepinys, 25%

 

Aima Extra, 40%

 

AIMA kepiniams, 60%

 

MARGARINAS PRAMONEI:

 

SUPER - pramoninio margarino prekinis vardas, kuris garantuoja produkto kokybę, ilgametę patirtį ir įvairios paskirties asortimento pasirinkimą.

 

NATURLI:

VEGAN BLOCK - augalinė ekologiška sviesto alternatyva  su sviestmedžių, kokosų, rapsų ir migdolų aliejais puikiai tiks tiek ant šviežiai paskrudintos duonos, tiek gaminant įvairius patiekalus ir padažus.

VEGAN SPREADABLE - augalinė ekologiška sviesto alternatyva  su sviestmedžių, kokosų, rapsų ir migdolų aliejais puikiai tiks ant šviežiai paskrudintos duonos.

 

Kontaktai

UAB VMG Food (buvusi Vilniaus margarino gamykla)
Zietelos g. 3, LT-03160
Vilnius, Lietuva

 

Tel: +370 5 233 31 61
Faksas: +370 5 239 5122
E-paštas: vmg@vmg.lt
www.vmg.lt

 
 

Įmonės kodas 110810384
PVM kodas LT108103811

 
 
Privatumo politika
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.