LT EN RU

Kokybė

Saugūs ir kokybiški produktai

UAB „VMG Food“ gamina tik kokybiškus ir sveikus šiuolaikinius maisto produktus. Nuo pat bendrovės kūrimosi pradžios viską kruopščiai planavome ir skaičiavome. Gamybos linija sukurta taip, kad atitiktų numatytą strategiją. Prireikus liniją galima reguliuoti ir pertvarkyti. Taip užtikrinamas gamybos lankstumas.

Ypatingą dėmesį skiriame įmonėje gaminamų produktų maisto saugai. Vienas svarbiausių prioritetų – sveikas ir kokybiškas aliejus, nes nuo jo kokybės priklauso ir margarino kokybė. Aliejus – svarbiausia mūsų gaminamų produktų žaliava. Nenaudojame aliejaus, kurio sudėtyje yra transizomerų, bendradarbiaujame tik su patikimais ir patikrintais tiekėjais, priimamą aliejų kruopščiai patikriname: ragaujame ir atliekame tyrimus laboratorijoje.

Margarino gamyboje yra daug griežtų higienos ir technologijos reikalavimų. Siekdami užtikrinti gaminamų produktų kokybę įdiegėme integruotą maisto saugos ir kokybės valdymo sistemą. Nuo 2002 m. bendrovė naudoja rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) sistemą, užtikrinančią gaminamos produkcijos saugumą nuo pirmojo žingsnio – žaliavų įsigijimo – iki gaminių parduotuvių lentynose. Visuotinai pripažinta RVASVT sistema nustato, vertina ir kontroliuoja rizikos veiksnius, susijusius su maisto sauga. Aukščiausi higienos ir kokybės reikalavimai taikomi visuose procesuose: gamybos, saugojimo, transportavimo, įrenginių priežiūros, higieniškos darbo aplinkos sukūrimo ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo. Paskutiniai pagaminto margarino kokybės tyrimai atliekami prieš atiduodant produktus klientams ir vartotojams. Produktus tikriname akredituotose Lietuvos laboratorijose.

Didžiuojamės, kad nuo 2006 metų mums suteiktas tarptautinis BRC (British Retail Consorcium) sertifikatas, įrodantis, kad įmonėje sėkmingai kontroliuojamas visas procesas, įgyvendinta ir kontroliuojama kokybės vadybos sistema bei laikomasi aukščiausių maisto saugos ir kokybės reikalavimų. Be šio sertifikato maisto gamintojai negali tiekti produktų beveik nė vienam didžiajam Europos Sąjungos prekybos tinklui.

Kurdami produktus stengiamės suderinti skonį, maistingumą ir sveikumą. Negaminame margarino iš hidrintų riebalų, turinčių transriebalų rūgščių. Gamyboje naudojame rapsų aliejų, kurio sudėtyje yra daug naudingų mononesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių. Visavertei žmogaus mitybai riebalai būtini, tačiau juos reikia vartoti saikingai. Augalinis aliejus neturi cholesterolio, jame gausu nepakeičiamų polinesočiųjų Omega 3 ir Omega 6 riebalų rūgščių. Be to, mūsų margarinas papildomas tik riebaluose tirpstančiais vitaminais A, D ir E. Gaminame margariną nuo 25 iki 80 procentų riebumo. Todėl kiekvienas vartotojas gali pasirinkti sau tinkamą produktą, leidžiantį tinkamai subalansuoti mitybą. Mes nuolat geriname margarino produktus, įsiklausydami į vartotojų lūkesčius ir diegdami pažangiausias technologijas.

Kontaktai

UAB VMG Food (buvusi Vilniaus margarino gamykla)
Zietelos g. 3, LT-03160
Vilnius, Lietuva

 

Tel: +370 5 233 31 61
Faksas: +370 5 239 5122
E-paštas: vmg@vmg.lt
www.vmg.lt

 
 

Įmonės kodas 110810384
PVM kodas LT108103811

 
 
Privatumo politika
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.